Menaxheri i Babastars dhe Stresi ofendojnë rëndë njëri-tjetrin pas publikimit të këngës së këtij të fundit

Menaxheri i Babastars dhe Stresi ofendojnë rëndë njëri-tjetrin pas publikimit të këngës së këtij të fundit

Reperi Stresi është çdo herë i komentuar për jetën e tij, e tashmë së fundi edhe më tepër pasi që ka publikuar  projektin e ri muzikor të titulluar “Po foli i fundit”, shkruan Insajderi.

Ky projekt ishte një “diss” dedikuar disa artistëve të njohur të estradës  shqiptare.

Në tekstin e kësaj kënge, Stresi i ka dedikuar disa fjalë labelit Babastars,  teksa i ka përmendur me emra dhe nuk vonoi shumë edhe reagimi i menaxherit të këtij labeli.

Përmes një story të publikuar në rrjetet sociale, Dekorim Sahiti, ka ofenduar rëndë Stresin duke u shprehur “Nuk ke dhez në muzikë që 20 vjet”.

Pas kësaj ka ardhur menjëherë reagimi i Stresit i cili është shprehur shumë ashpër.

Kujtojmë që ky nuk është konflikti i parë i Stresit pasi që ai ka pasur konflikte edhe më parë më emra të njohur të estradës shqiptare, por më i njohuri është ai më Noizy.

Ata tashmë janë pajtuara pas 11 viteve konflikt./Insajderi.com