Merr fund dilema, Flor Mumajesi zbulon kujt ja dedikon këngën “Thjesht Të Du”

Merr fund dilema, Flor Mumajesi zbulon kujt ja dedikon këngën “Thjesht Të Du”

Dje kantautori Flori Mumajesi u rikthye në muzikë pas një mungese tepër të gjatë, me një hit kushtuar dashurisë.

Kënga është shumë e ndjerë dhe shoqërohet me një videoklip dasme.

“Thjesht të du” është pëlqyer shumë nga publiku dhe ka pasur vetë komente pozitive.

Por kujt ja ka kushtuar këngën Flori Mumajesi?

Ai ka vendosur të thyejë heshtjen dhe ka zbuluar se kënga është një dedikim për mikun e tij Petrit Kllokoqi, i cili i ka dhënë fund beqarisë.

Mumajesi ka performuar në dasmën e tij.