Mesazhi i aktores Hana Noka nga Los Angjelos në këtë kohë pandemie

Mesazhi i aktores Hana Noka nga Los Angjelos në këtë kohë pandemie

Aktorja dhe shkrimtarja, Hana Noka e cila jeton prej vitesh në Los Angjelos, në një intervistë ekskluzive për Gazetën Insajderi, ka dhënë një mesazh për gjithë shqiptarët kudo që janë në këtë kohë pandemie.

Frymarrje të pastër, siguri në shtëpit tuaja dhe momente lumturie në këtë kohë pandemie janë disa nga fjalët e mesazhit të Hanës.

“Fillimisht mesazhi dhe urimi im për të gjithë është shëndeti, ju dëshiroj frymarrje të pastër, të jeni të sigurt në shtëpitë tuaja, dëshiroj që këto momente të kaluara në izolim të ju shërbejnë si dhuratë ndaj familjes dhe vetvetes nëpërmjet dashurisë do ta tejkalojmë edhe këtë sfidë, Ju Dua”, është mesazhi i Hana Nokës. /Insajderi.com

Për më shumë shikoni VIDEON: