Messi tregon cili nga rekordet e tij është më i veçanti

Messi tregon cili nga rekordet e tij është më i veçanti

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka deklaruar se golashënuesi më i mirë i La Ligas është një rekord që ai e konsideron ‘të veçantë’ dhe një nga më të mirët e tij.më tepër në Insporti.com.