Mevlani dhe Antonela po lidhen bashkë?

Mevlani dhe Antonela po lidhen bashkë?

Puntata e fundit e “Për’puthen”,  e përmbylli sezonin e dytë të këtij emisioni, njofton Insajderi.

Mevlani dhe Ledjana ishin në qendër të vëmendjes pas daljes qift nga emisioni ku më pas u konfirmua se u ndanë përfundimisht, për shkak të kësaj produksioni organizoi një një takim katër minutësh mes Mevlanit dhe Antonelës.

Antonela e  filloi duke e akuzuar se ka bërë lojë brenda programit.

Mevlani iu përgjigj duke e mohuar, “Hiqi këto budalliqe se nuk të shkojnë sidomos me mua”.

Dyshja zhvilluan bisedë më të gjatë se katër minutëshe dhe në fund tënë të kuptohet se mes tyre nuk do të ketë asgjë më shumë se shoqëri, por që në të ardhmen nuk i dihet pasi mes këtyre ka gjithmonë ulje e ndgritje.

Derisa konkurrentja tjetër Ana Lleshi, komentoi duke thënë se buzëqeshja iu kthye Mevlanit gjatë këtij takimi duke aluduar se mund të lidhen së bashku.

Kjo gjë u mohua nga Mevlani por jo në të njëjten mënyrë edhe nga Antonela, e cila vetëm kishte një nënqeshje të vogël. /Insajderi.com