Mevlani emocionon me baladën e re të dhimbshme

Mevlani emocionon me baladën e re të dhimbshme

Këngëtari, Mevlan Shaba është bërë i njohur në emisioni e dashurisë “Për’puthen”.

Ai në emision ka treguar që merret më muzikë dhe këtë e ka vazhduar edhe pas daljes.

Së fundi ai ka sjellë projektin e tij më të ri muzikor të titulluar “Helem”, e që është një baladë kushtuar një dashurie të humbur.

Ajo që është befasi është fakti që protagoniste në klip është, Aristela Leka, e cila është përfolur për një lidhje të mundshme me Mevlanin.

Ata janë parë disa herë së bashku kohëve të fundit por si duket kjo ka qenë arsyeja.

Kujtojmë që Mevlani është krijues i disa hiteve edhe mbrëmjet muzikore për këtë sezon veror i ka shumë të ngjeshura./Insajderi.com