Mevlani përfundon në spital, Antonela i shkon në vizitë: Pavarësisht të gjithave erdha për ty

Mevlani përfundon në spital, Antonela i shkon në vizitë: Pavarësisht të gjithave erdha për ty

Personazhet e emisionit “Për’puthen”, po vazhdojnë që të jenë të komentuar edhe pas daljes nga emisioni.

Me ose pa dashje ata janë duke krijuar drama për publikun , e tillë është marrëdhënia mes Antonela Berisha dhe Mevlan Shabes.

Ata janë duke vazhduar që të takohen më njëri-tjetrin edhe duke sjellë pamje për publikun.

Ajo dje ka vizituar Mevlanin dhe Atdheun në spital të cilët merrnin serum.

Pas daljes nga spitali, Antonela ka vazhduar me makinën e Mevlanit duke u shprehur mes tjerash:

“Pavarësisht të gjithave të ndejta afër. Erdha për ty”, ka shkruar ajo.

Teksa Mevlani e ngacmon se mos ka filluar punë në spital Antonela në video deklaron që nuk e vlerëson ardhjen e saj.

“Faleminderit që erdhe. Më ke nderu me prezencën tënde. U çova në këmbë direkt” – deklaron Mevlani me humor.

Kujtojmë që Mevlani ka dalur qifte me Ledianën nga emisioni por lidhja e tyre nuk ju zgjati.

Ata janë deklaruar se nuk ka një ribashkim më në mes tyre./Insajderi.com