Michelle Heaton shpërthen në lot derisa tregon për problemet që i ka shkaktuar konsumimi i alkoolit

Michelle Heaton shpërthen në lot derisa tregon për problemet që i ka shkaktuar konsumimi i alkoolit

Aktorja, Michele Heaton, ka shpërthyer  në lot derisa i kërkoi falje, Lorraine Kelly, për pirjen e alkoolit para paraqitjeve të saj të mëparshme në emisionin ITV.

42-vjeçarja ka qenë e sinqertë në lidhje me betejën e saj të pijeve alkoolike, e cila u shkaktua nga një sërë çështjesh të rënda mjekësore.

Ajo po ashtu ka treguar se ka filluar rehabilitimin në fillimit të këtij viti, raporton ‘The Sun’.

“Unë jam e mrekullueshme tani, i premtova vetes se nuk do të qaja. Unë e dua burrin tim shumë.

“Vetëm pas kësaj, unë doja të të kërkoja falje para se të fillojmë”.

“Sepse kishte raste kur pija para se të ulesha në këtë divan dhe ti më besove dhe unë bëra fushata për ty dhe të dua shumë sepse ti ke qenë gjithmonë atje për të më mbështetur dhe unë thjesht doja të të kërkoja falje “.

“Oh, Michelle,” u përgjigj Lorraine me ndjeshmëri. “Mos u trishto, nuk ke pse të më kërkosh falje mua apo askujt tjetër.

Para intervistës së saj me Lorraine, Michelle dhe burri i saj Hugh Hanley folën për ndikimin që varësia e saj ka pasur në jetën e tyre.

Këngëtarja tha: “Ishte pesë vjet me të vërtetë trauma e të gjitha çështjeve të mia shëndetësore, ajo shpërtheu. Unë thjesht nuk dija se si të ndaloja pirjen.

“Tani shqetësohem, shqetësohem për atë që varësitë e mia kishin tek unë fizikisht dhe gjithashtu në familjen time. Unë e kisha [Hugh] në krah, por e largova atë.”

Hugh shtoi: “Tre ose katër vitet e fundit kanë qenë jashtëzakonisht të vështira duke e ditur që Michelle ishte atje, por varësitë po e copëtonin atë.

“Ndonjëherë mënyra se si ajo do të ishte ndaj meje dhe fëmijëve nuk ishte e mirë, por unë e dija që nuk ishte Michelle dhe nuk ishte ajo që ishte në të vërtetë dhe unë e mbajta atë.

“Sa herë që e nxirrja dhe i drejtohesha, ishte thjesht një argument ose” nuk e kupton që nuk jam alkooliste “.”

Michelle shtoi: “Me forcën e tij, ai më ndihmoi të kaloja atje ku jam tani, jo shumë njerëz janë me fat”./Insajderi.com