Michelle Obama do të publikojë emision gatimi në Netflix

Michelle Obama do të publikojë emision gatimi në Netflix

Ish Zonja e Parë Michelle Obama po fillon një shfaqje gatimi në Netflix që fokus ka fëmijët, shkruan CNN, trasnmeton Insajderi.

Obama do të jetë një protagoniste dhe një producente ekzekutive i “Waffles + Mochi”, i cili do të jetë në dispozicion për transmetim duke filluar nga 16 mars.

Drejtuar drejt një publiku më të ri, do të shfaqë dy kukulla, të quajtur Waffles dhe Mochi, dhe Obama si pronare r një supermarketi . Shfaqja do të dokumentojë udhëtimin e tyre ndërsa përpiqen të bëhen shefa të kuzhinës. /Insajderi.com