Miley Cyrus dhe seksi në kohën e Covid-it

Miley Cyrus dhe seksi në kohën e Covid-it

Jeta seksuale e Miley Cyrus është bërë virtuale.

Ylli që është ndarë nga këngëtari Cody Simpson këtë verë, nuk ka dalë shumë në person kohët e fundit, por ende e ka mbajtur veten të zënë.

“Unë bëj shumë seks në FaceTime, është seksi më i sigurt. Unë nuk jam duke marrë COVID, ”tha ajo në një intervistë të re me Howard Stern.

“Unë përfundimisht nuk do të bëj asgjë që është e papërgjegjshme për veten time ose për njerëzit e tjerë … është thjesht qesharake për askënd që nuk do të marrë masat e duhura paraprake për ta mbajtur njëri-tjetrin të sigurt”.

28-vjeçarja shtoi se ka qenë një “kohë [me të vërtetë interesante dhe sfiduese për çdo lloj takimi apo takimi romantik”.

Pasi ajo dhe Simpson u ndanë, një burim i tha Page Six se ylli ishte “e lirë si një zog dhe e emocionuar për takime të reja”./Insajderi.com

Page Six