Miley Cyrus kërkon të bëj një ‘treshe’ me një nga çiftet më seksi të showbizit

Miley Cyrus kërkon të bëj një ‘treshe’ me një nga çiftet më seksi të showbizit

Miley Cyrus është e gatshme të bëjë muzikë të ëmbël si me Shawn Mendes ashtu edhe me të dashurën, Camila Cabello, duke kërkuar një “treshe” me çiftin e famshëm.

Cyrus, 28 vjeç, bëri një ofertë të egër në TikTok, ku çifti i famshëm postoi një video duke kënduar këngën e saj, “The Climb” nga filmi i vitit 2009 “Hannah Montana: The Movie”.

“Le të bëjmë një treshe”, tha ajo me shaka brenda seksionit të komenteve të Mendes para se të shtonte në një koment të dytë, “Një harmoni me tre pjesë padyshim Shawn. Kafshë e ndyrë”.

Cyrus dhe Mendes, 22 vjeç, interpretuan këngën e Shawn “In My Blood” së bashku në Grammy të vitit 2019./Insajderi.com

Page Six