Miley Cyrus thotë se ‘e dinte që kishte arritur suksesin’, kur zbuloi se Cher e urrente

Miley Cyrus thotë se ‘e dinte që kishte arritur suksesin’, kur zbuloi se Cher e urrente

Miley Cyrus e dinte se ajo “me të vërtetë ia doli” kur zbuloi se Cher ” e urrente atë”, sipas një interviste të fundit.

Këngëtarja u shfaq në performancën speciale të radios SiriusXM të Billy Idol, ku kujtoi se ishte thirrur nga Cher pas performancës së saj në MTV Video Music Aëards 2013.

“E dëgjova që Cher dinte gjëra rreth meje”, shpjegoi Cyrus. “Kjo është kur mendova se e kisha arritur vërtet. Unë jam si, ‘Oh, Cher është e vetëdijshme për atë që po bëj!’ Asaj nuk i pëlqente që unë po nxirrja gjuhën gjatë gjithë kohës, dhe bëja gjithë ato marrëzira. ”

Ajo shtoi: “Dhe unë jam si,‘ Yo, unë e acarova Cher-in, me të vërtetë ia arrita! ’Kjo është ajo që dua të them. Kur këto legjenda, dhe këto ikona, dhe këta artistë që ne i shikojmë … kur ata, na urrejnë, është ende një kompliment”./Insajderi.com

Dazed Magazine