Miley Cyrus tregon arsyen e vërtetë pse u nda nga Liam Hemsworth

Miley Cyrus tregon arsyen e vërtetë pse u nda nga Liam Hemsworth

Miley Cyrus thotë se ajo “ende e do” ish-burrin e saj Liam Hemsworth ndërsa ndan detaje se pse martesa e tyre gjashtëmujore përfundoi.

Këngëtarja 28-vjeçare u hap me Hoëard Stern në emisionin e tij në radio SiriusXM të mërkurën, duke folur sinqerisht për martesën e saj me aktorin Liam, 30 vjeç.

Ajo ka fajësuar barrën financiare të ‘humbjes së gjithçkaje’ në një zjarr në shtëpinë e tyre në Malibu në 2018, gjë që i bëri ata të nxitonin të martoheshin për të kapërcyer traumën e asaj që ndodhi.

Këngëtarja tha: “Ne ishim bashkë që nga 16. Shtëpia jonë u dogj. Ne ishim si të fejuar – Unë nuk e di nëse me të vërtetë kemi menduar ndonjëherë që në të vërtetë do të martoheshim.

“Por kur kemi humbur shtëpinë tonë në Malibu trauma ndikoi vërtet në gjykimin tim”.

“Dhe unë isha në Afrikën e Jugut, kështu që nuk mund të kthehesha në shtëpi dhe si kafshët e mia ishin të lidhura me një shtyllë në plazh.”
Ajo tha se Liam ishte një hero që shpëtoi kafshët e tyre shtëpiake, duke u siguruar që ata ishin të sigurt ndërsa zjarri vinte drejt shtëpisë së tyre.
Miley vazhdoi: “Kam humbur gjithçka. Unë kisha Polaroids të Elvisit, nga rreshti i parë. Kam një gjyshe që më ka dhënë Polaroidat nga koncerti i Elvisit.
“Unë gjithmonë bëhesha mikeshë me gjyshet e miqve të mi, kështu që mund të merrja gjëra nga artistët që dua”.
Duke folur për humbjet e saj, Miley tha: “Unë kisha aq shumë dhe gjithçka ishte zhdukur, çdo këngë që kisha shkruar ndonjëherë ishte në atë shtëpi”.
“Çdo fotografi e imja që prindërit më kishin dhënë, të gjitha skenarët e mi, unë humba gjithçka”.
“Dhe kështu duke u përpjekur të ktheja gjërat sikur kishin qenë, në vend që të shkoja, natyra bëri diçka që nuk mund ta bëja për veten time; më detyroi të lë të gjitha pas dhe të filloj nga e para, por unë vrapova drejt zjarrit”./Insajderi.com
Mirror