Mimoza Mustafa nuk njeh plakjen, më e re se kurrë!

Mimoza Mustafa nuk njeh plakjen, më e re se kurrë!

Mimoza Mustafa është këngëtare e njohur për të gjithë ne, ajo filloi karrierën muzikore rreth viteve 1995.

Gjatë këtyre viteve ajo solli hite të shumta si, “Katastrofë”, “Robëreshë”, “Buka” , “Sadist” e shumë e shumë hite të tjera.

Kohet e fundit këngëtarja ka pasur një pauzë të gjatë në skenën muzikore, duke u rikthyer se fudi me një duet me Robert Berishen.

Ajo që bije më së shumti në sy në këtë projekt është pamja e këngëtares, linjat e saj trupore, dukja e saj në përgjithësi të lë pa fjalë.

Përkundër moshës Mimoza vazhdon të duket mjaft bukur dhe shumë tërheqëse.