Modelja amerikane tregon cili është mashkulli ideal

Modelja amerikane tregon cili është mashkulli ideal

Modelja e Playboy, Amanda Cerny, njihet si një ndër modelet më atraktive në botë.Ajo së fundi ka dhënë një intervistë për jetën personale të saj.Ajo ka treguar se çfarë i pëlqen tek një mashkull teksa ka zbuluar se është beqare.

“Më pëlqejnë djemë që dinë të vishen”, ka thënë ajo.“Leonardo DiCaprio vishet me kostum komplet dhe i rregullon flokët shumë mirë. Kështu ai dukej shumë i pashëm dhe besoj që nuk ka asnjë vajzë që mund të i rezistoj”, ka thënë Cerny.

Tutje ajo ka treguar edhe që nuk i pëlqejnë djemtë që turpërohen për faktin se ajo është supermodele. Por në të njetjën kohë ata duhet të kenë vetëbesim të mjaftueshëm dhe të mos jenë shum të emocionuar kur e takojnë atë.