Modelja, Angela Martini, siç e ka profesionin e saj " />

Modelja Angela Martini ka “çmendur” komshinjtë me pamjen e saj

Modelja Angela Martini ka “çmendur” komshinjtë me pamjen e saj

Modelja, Angela Martini, siç e ka profesionin e saj ashtu e ka dhe paraqitjen e saj fizike e cila gjithnjë merr vëmendjen e fansave me linjat e saj trupre.

Së fundi bukuroshja ka ‘çmendur’ dhe komshinjtë me ekspozimin e fizikut të saj.

Martini ka realizuar një videoklip në ballkonin e banesës së saj ku ka të veshur një bluzë pa reçipeta e disa herë dhe me fustan.

Nën përcjellje të një muzike që i shkonte me lëvizjet e saj provokuese, bëri që komshinjët e saj të dalin në ballkonet e tyre e gjithashtu ajo tha se edhe janë ankuar.

“Këtë të Mërkurë pasdite, fqinjët e mi po ankoheshin shumë! Nuk e kuptoj arsyen!”, dhe me një emoji të qeshur, ka shkruar modelja posht videos së hedhur në Instagram.