Modelja e njohur pozon nudo në muajin e fundit të shtatzënisë

Modelja e njohur pozon nudo në muajin e fundit të shtatzënisë

Modelja e njohur, Emily Ratajkowksi, ka publikuar së fundmi disa foto nudo në rrjetet sociale.

Ratajkowski është në muajin e fundit të shtatëzanisë, dhe kjo nuk e ka penguar aspak të pozojë e zhveshur plotësisht ku prezanton barkun, dhe i vihen re format trupore.

“Jemi vetëm unë dhe Renell Medrano në shtëpi në New York”, ka shkruar Emily Ratajkowksi në Instragram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

Ratajkowksi për sa i përket gjinisë nuk ka zbuluar akoma, ndërkohë ajo pritet të behët nënë në fund të marsit. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale dhe nuk heziton t’i tregojë ditët e fundit të shtatëzanisë.

Modelja shokoi fansat kur u martua me Sebastian Bear-McClard në shkurt të 2018-s, vetëm dy muaj pasi ishin lidhur. /Insajderi.com