Modelja e njohur shqiptare fotografohet me Selena Gomez

Modelja e njohur shqiptare fotografohet me Selena Gomez

Modelja e njohur dhe partnerja e boksierit shqiptar, Robin Krasniqit, ka marrë pjesë së fundmi në festivalin ndërkombëtar të filmit në Kanë, ku ishin të pranishëm figura të njohura të Hollyëood-it.

Heidi Lushtaku tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me një pozë të publikuar në profiling e saj në Instagram, ku kishte pozuar më këngëtaren dhe aktoren e njohur Selena Gomez.

Vajzat u fotografuan teksa Heidi i dhuronte një puthje Selenës dhe fotoja ka marrë  menjëherë shumë pëlqime e komente ku fansat komplimentonin vajzat.