Modelja e njohur shqiptare ‘shfaqet’ nga malet, vjen me një mesazh të fuqishëm

Modelja e njohur shqiptare ‘shfaqet’ nga malet, vjen me një mesazh të fuqishëm

Është një nga modelet më të famshme shqiptare, Dhurata Lipovica, korri një sukses mjaft të madh në karrierën e saj, shkruan Insajderi.

Modelja njihet edhe për lidhjen e saj me natyrën e cila shpesh bën hiking në malet shqiptare, ajo prezanton përmes fotografive dhe thënje për dashurinë ndaj natyrës.

Këtë e ka dëshmuar edhe në foton e saj të fundit e cila edhe jep në mesazh të fuqishëm.

“Ti mund të bësh çfardo që dëshiron.Veçanërisht kur dikush të thotë ti s’mundesh”, shkruan Dhurata në Instastoryn e saj.

Modelja është e martuar me aktorin Fisnik Ademin dhe ka dy djem, por bukuria e saj po vazhdon të qëndroj ende e njëjtë.