Modelja e Playboy nis palestrën, tregon muskujt por merr vëmendje diku tjetër

Modelja e Playboy nis palestrën, tregon muskujt por merr vëmendje diku tjetër

Modelet e Playboy e kanë marrë prej kohësh fronin në Instagram.

Lindsey Pelas ka nisur palestrën dhe ka treguar rezultatin e stërvitjes së saj intensive në rrjetet sociale.

Modelja e Playboy-t e  ka postuar në Instagram një  foto me gira në duar, duke treguar muskujt e krahëve, në një përpjekje ndoshta për të hequr vëmendjen nga “asetet” e saj të bollshme, por linjat e saj marrin vëmendje më shumë se muskujt e saj.

Duket se ditët e sotme, modelet bëjnë më shumë para se të gjithë ndaj kujdesi ndaj turpit është në kulmin e tij.

 

 

 

 

Kush është 20 vjeçari nga Podujeva që duket si i moshuar

Kush është 20 vjeçari nga Podujeva që vishet e jeton si i moshuar Pse zgjodhi të duket kështu ?Çfarë i thanë profesorët në shkollë?Sa çifte i msitnoi ai ?Në sa gjaqe mori pjesë ?Për këto dhe më shumë detaje, ndiqeni intervistën e plotë.

Gepostet von Insajderi am Donnerstag, 2. Januar 2020