Modelja e TikTok vë telefonin në xhepin e pasmë për të kapur reagimet e njerëzve

Modelja e TikTok vë telefonin në xhepin e pasmë për të kapur reagimet e njerëzve

Modelja e TikTok, Alexas Morgan, filmoi burrat që shikonin fund-shpinën e saj, duke vënë telefonin në xhepin e pasmë të xhinseve, njofton Insajderi.

“Do të shoh sa shikime merr prapanica ime”, tha ajo në videon që më pas shfaq një përmbledhje të burrave që kthejnë kokën në drejtimin e saj.

Morgan filmoi gjatë pjesës më të madhe të ditës, duke hyrë në dyqan ushqimesh dhe një lokal bar sporti.

Metro raportoi se 24-vjeçarja po ndiqte një trend të fundit në TikTok. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

Which reaction was your fav? 👀 @alexasmorgantv

A post shared by Alexas Morgan ❣️ (@alexas.morgan) on