Modelja joshëse shqiptare habit me deklaratën e saj: Robertit do t’i kërceja në prehër

Modelja joshëse shqiptare habit me deklaratën e saj: Robertit do t’i kërceja në prehër

Robert Berisha duket se është beqari më i lakmuar i momentit.

Që pas ndarjes nga këngëtarja Nora Istrefi, ai vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe sidomos shumë i kërkuar prej femrave.

MOS E HUMBISNI > Koncerti i dështuar i Melindës në Suedi

Në disa intervista pas ndarjes ai ka thënë se nuk është në një lidhje dhe se me Norën ende nuk është ndarë ligjërisht, e madje në të ardhmen nuk i dihet çfarë ndodh edhe mund të ribashkohen. Megjithatë kjo nuk i ka penguar femrat e showbizit që ta dëshirojnë Robertin.

Si fillim moderatorja Lei Kraja shprehu simpati për të, ndërsa tani edhe Rashel Kolaneci zgjodhi Robert Berishën, dy herë gjatë sfidës së kick box.

© Rashel Kolaneci [instagram]

E pyetur se cilit prej personazheve tek thesi i boksit do ti bënte një kërcim në prehër, Rashel u rrotullua njëherë rreth thesit dhe zgjodhi Robertin, duke thënë se ai është më simpatik se të tjerët.

Rashel e ka zgjedhur gjithashtu Robertin edhe një herë tjetër, kur është pyetur se me cilin prej meshkujve do të dilte në një takim.

Lojërat me Dafina Zeqirin dhe Moneyz – Përgjigjen në pyetjet provokuese