Modelja në krahët e një burri duke shijuar Dubain

Modelja në krahët e një burri duke shijuar Dubain

Modelja, Kejvina Kthella, përmes rrjetit të saj social Instagram, ku ka mjaftë shumë ndjekës, ndan nga jeta momentet e saj përmes fotove dhe videove.

Së fundi ajo ka zgjedhur që pushimet në këtë kohë pranvere t’i kaloj në Dubai, prej ku po pozon në vende të ndryshme.

Por kë e ka në krah Kejvina?

Ajo ka postuar një InstaStory ku është ulur në kolltuk në një afërsi të një burri, i cili i ka vendosur krahun në qaf dhe kjo e fundit i ka kapur dorën.

Por, kush është ky burr?

Bukuroshja i ka vendosur atij një emoji që i fsheh fytyrën, duke mbetur e paqartë se kush është në krah të modeles.

Kjo tregon se Kthella tani më nuk është beqare, apo është vetëm një familjar që ajo ka provokuar me këtë foto mbetet t’ia lëmë kohës nëse do të zbulojë diçka më shumë modelja. /Insajderi.com