Modelja nuk do të mbetet më kurrë shtatzënë pasi humbi fëmijën e tretë

Modelja nuk do të mbetet më kurrë shtatzënë pasi humbi fëmijën e tretë

Chrissy Teigen ka thënë se nuk do të jetë më kurrë shtatzënë, pas humbjes së djalit të saj Jack, njofton Insajderi.

35-vjeçarja humbi djalin e saj Jack në fund të shtatorit, pasi vuajti nga ndërlikimet e shtatzënisë, gjakderdhje dhe një placentë të dobët.

Në një postim të ri në Instagram, ajo shkroi se ishte zhgënjyese që ajo ende kishte bark të rrumbullakosur, pavarësisht se nuk ishte më shtatzënë.

Chrissy ndau një fotografi të trupit të saj anash dhe shkroi: ‘Kjo jam unë dhe trupi im, dje. Edhe pse nuk jam më shtatzënë, çdo shikim në pasqyrë më kujton se çfarë mund të ketë qenë. Dhe nuk kam ide pse e kam ende këtë gungë, sinqerisht. Është zhgënjyese”.

“Por jam krenare për atë se ku e gjithë ky udhëtim çoi mendjen dhe trupin tim. Më pëlqen të jem shtatzënë dhe jam i trishtuar që nuk do të jem më kurrë”.

Modelja që është nënë e dy fëmijëve me këngëtarin John Legend, vijoi të shkruajë se ajo është shumë mirënjohëse për vogëlushët e saj që po rriten të shëndetshëm. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen)