Modelja që nuk i ‘duron’ rrobat, provokon rëndë nga karantina

Modelja që nuk i ‘duron’ rrobat, provokon rëndë nga karantina

Modelja e famshme ka provokuar rëndë.

Modelja amerikane, Ana Cheri, njihet për provokimet në rrjete sociale, andaj lirisht mund ta quajmë ‘modelja që nuk i duro rrobat’.

Ana është aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram, dhe me ndjekësit ndan imazhe ku shfaqet gjysmë e zhveshur.

E tillë u paraqit edhe në postimin e fundit ku tregoi shumë nga karantina.Edhe pse e izoluar, Anës nuk po i mungon vëmendjes.