Modelja shqiptare i nënshtrohet testit për Coronavirus – publikon rezultatet

Modelja shqiptare i nënshtrohet testit për Coronavirus – publikon rezultatet

 

Oriola Marashi i është nënshtruar testit për Coronavirus, njofton Insajderi.

Këtë e bëri të ditur me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Fatmirëisht ajo ka rezultuar negative, sipas fotografisë së testit që ajo ka ndarë me ndjekësit e saj.

Ndonëse ndihet e çliruar për rezultatin, ajo u bënë thirrje të gjithëve që të bëjnë kujdes.

Nuk e dimë nëse Oriola ka pasur simptoma që i është nënshtruar testit apo ka qenë thjeshtë procedurë e nevojshme për të lëvizur jashtë shtetit.

Kujtojmë se ditët e fundit ajo ka qenë në Turqi për arsye profesionale dhe me shumë mundësi i është nevojitur rezultati i tamponit. /Insajderi.com