Modelja vdes gjatë operacionit fatal për rritjen e të pasmeve

Modelja vdes gjatë operacionit fatal për rritjen e të pasmeve

Një modele 29-vjeçare e OnlyFans, e quajtur ‘Kim Kardashian meksikane’ ka vdekur pasi iu nënshtrua një procedure për ngritjen e vitheve.

Joselyn Cano udhëtoi në Columbia për procedurën e cila është krijuar rritur formën e vitheve

Modelja dhe ndikuesja, e cili jetonte në Newport Beach, California, kishte 12.8 milion ndjekës në Instagram.

Lira Mercer, dha lajmin për vdekjen e saj duke thënë: ” Joselyn Cano vdiq në Columbia gjatë procesit të operacionit. Kjo është e rëndë”.

Shërbimi i saj i varrimit thuhet se u transmetua në internet nga Kalifornia këtë javë./Insajderi.com

Mirror