Moderatorja shqiptare ndahet nga bashkëshorti, çështja shkon në gjykatë

Moderatorja shqiptare ndahet nga bashkëshorti, çështja shkon në gjykatë

Aktorja e humorit dhe moderatorja, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e saj Aleksin, me të cilin ka edhe një vajzë.

Rudina kishte tre vite e martuar me bashkëshortin e saj , me të cilin celebroi dashurinë në martesë në qershor të vitit 2016.

MOS E HUMBISNI > Kështu e nxori jashtë diskotekës motrën e vet, Ermal Fejzullahu!

Por me sa duket gjërat nuk kanë shkuar siç duhet.Prej kohësh aktorja nuk publikonte foto në rrjete sociale me bashkëshortin, dhe fotot e saj me Aleksin janë të shumë kohëve më parë.

Madje ajo as nuk e ka përmendur nëpër intervista, siç bënte më parë, ku nuk linte moment pa deklaruar se sa e dashuruar ishte me ‘qerosin’ e saj. Prej një viti Rudina nuk ka as edhe një foto me bashkëshortin e saj në rrjete sociale./dosja

Review me Ermal Fejzullahun / Tregon rastin se si e kishte çarë kokën