Ajo është duke u vlerësuar mjaftë" />

Momenti kur Arbnora Ademajt i griset kostumi gjatë kërcimit

Momenti kur Arbnora Ademajt i griset kostumi gjatë kërcimit

Modelja dhe aktorja, Arbnora Ademaj ka disa javë që është pjesë e Dance Albania.

Ajo është duke u vlerësuar mjaftë mirë nga juria dhe publiku – rezultat i cili po vërehet edhe më pikë.

Mirëpo në spektaklin e fundit ajo ka pasur një moment jo shumë të këndshëm.

Derisa kërcen së bashku me partnerin, asaj i është grisur kostumi teksa u shfaq si ‘Catwoman’ tërësisht në lëkurë.

Ajo u shpreh se kjo ndikoi edhe në performancë, për shkak se kishte frikë se mos i ndodhte si në prova.

“Duke qenë se ka qenë një kostum shumë i ngushtë edhe një lëkurë, bëri që pantallonat e mia qysh në prova atë herën e parë kur e kisha atë uljen, m’u grisën. U desh të zgjasja këmbët dhe kur e bëra në spektakël e bëra me këmbë jo shumë të zgjatur se e kisha mendjen mos po më grisen tani. Do të vazhdoja, edhe po të dilja me pantallona të grisura nuk do të kisha plan për ta ndalur”, u shpreh ajo. /Insajderi.com