Momenti kur fansat ia prekin të pasmet Dafina Zeqirit

Momenti kur fansat ia prekin të pasmet Dafina Zeqirit

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri është një ndër emrat më të dashur për publikun shqiptar.

Kjo gjë duket dhe nga koncertet të shumta që ajo mban si në Shqipëri dhe Kosovë.

Gjithashtu ajo ndez gjithmonë skenën me performancën e saj dhe një nga kërcimet që ajo preferon më shumë është twerk.

Dhe mbrëmjen e djeshme ajo ishte e thirru në një nga clubet e Tiranës dhe sigurisht ndezi skenën.

Por teksa ajo po kërcente, ajo u kthye me të pasme nga publiku dhe filloi të bënte “twerk”, derisa u afrua shumë afër skenës saqë publiku arriti t’i preknin të pasmet.

Kujtojmë se kënga e fundit e këngëtares është “Ring Ring”, e cila ka arritur të klikohet mbi 1.6 milionë herë në kanalin YouTube.