Morena freskohet me ‘Corona’

Morena freskohet me ‘Corona’

Morena Taraku njihet për jetën e saj luksozë që ajo bënë, e për të cilen ajo komentohet çdo herë në mediat rozë, shkruan Insajderi

Edhe në kohë pandemie, ajo nuk i ka ndaluar për asnjë moment shëtitjet dhe pushimet, duke publikuar fotografi nga vendet e ndryshme.

Morena ka ndare një imazh duke reklamuar pijen alkoolike ‘Corona’, e cila duket që po freskohet më të.

Kujtojmë së fundi, Morena ishte pjesë e klipit të këngëtarit Ledri Vula, por vetëm në rolin e modeles.

Ajo nuk ka paralajmëruar ndonjë këngë të re, e cila pritët të vijë për këtë verë./Insajderi.com