Morena me pozë në të brendshme para tavolinës plot, shan duke përmendur lokacionin

Morena me pozë në të brendshme para tavolinës plot, shan duke përmendur lokacionin

Morena Taraku shan derisa shfaqet joshëse nga dhoma përplot ushqim.

Modelja e cila tani po merret edhe me muzikë, Morena Taraku, së fundmi ka qenë emri më i komentuar në mediat rozë.

E gjithë kjo shkak i një audioincizimi që ka qarkulluar kudo.

Mirëpo pavarësisht kësaj ajo nuk e ka pasur problem që të shfaqet duke u argëtuar e përmendur lokacionin si në shaka.

Por duket se kësaj here e ka marrë shumë seriozisht pasi ka vendosur që t’i kushtojë këngë gjithë atyre që merren me të.

Këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram, aty ku edhe e ka përmendur lokacionin dhe ka sharë në gjuhën angleze.

Më poshtë ua sjellim postimin e saj.

 

View this post on Instagram

 

FUCK YOUR LOCATION 📍 BE READY 🌡 #newsong PER TY, E PER KEJT ATA QE DOJNE MU MARR ME MU 💊 #imout

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on