Morena pozon foto nga shtrati

Morena pozon foto nga shtrati

Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku nuk ka të ndalur me foto provokative

Morena Taraku ka vazhduar që të sjell foto tepër provokative nga Stambolli.

Ajo ka postuar një foto nga shtrati ku shihet e shtrirë derisa ka të veshur të brendshme  dhe një fanellë ku theksohet gjoksi i saj.

“Instagrami i imë është Netflix për ju”, ka shkruar Morena, duke aluduar në platformën Netflix, e cila është njëra prej platformave më të përcjellura online.

Ndryshe, Morena Taraku pritet që shpejt të vije me një këngë të re të cilën thotë se e ka punuar në Holandë me një producent holandez.