Morena Taraku zgjedh një fustan të tërin transparent për festën e ditëlindjes

Morena Taraku zgjedh një fustan të tërin transparent për festën e ditëlindjes

Më 1 prill, Morena Taraku festoi ditëlindjen e saj, dhe na dha disa pamje nga festa, njofton Insajderi.

Shampanja Moet&Chandon, qirinj, tullumbace dhe gjithçka luksoze për tët shënuar 28 vjetorin e modeles dhe këngëtares.

Ajo kishte zgjedhur të veshte një fustan “lakuriq” i mbuluar me gurë shkëlqyes ku shiheshin fare mirë të brendshmet dhe një palë sandale me lidhëse deri tek gjunjët.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

Së fundmi, me disa fotografi të reja dhe më afër fokusit të kamerës, fustani i “zhveshur” tregon pak më shumë se të brendshmet e modeles.

Gjithashtu, ajo së fundmi ka ndryshuar edhe prerjen e flokëve duke zgjedhur modelin tendencë të këtij viti, prerjen “Pixie”. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)