Motra e Sharon Stone më në fund teston negative për Coronavirus

Motra e Sharon Stone më në fund teston negative për Coronavirus

Sharon Stone po u jep fansave të saj një përditësim të lumtur për shëndetin e motrës së saj.

Aktorja, 62 vjeçare, ndau në Twitter se motra e saj nuk ka më virusin Coronavirus (COVID-19), njofton Insajderi.

“Motra ime @kellystonesingr dhe burri i saj më në fund testuan negativë sot për herë të parë,” – shkroi ajo. “Dashuria, mbështetja dhe vendosshmëria juaj bëri ndryshime në politikë. Ju u dëgjuan”.

Më 15 gusht, Sharon zbuloi motrën e saj Kelly Stone dhe burrin e Kelly Bruce Singer ishin të dy në spital me virusin ngjitës dhe se ishin në gjendje të rëndë shëndetësore.

Stone më pas u bëri thirrje ndjekësve të votojnë për Joe Biden dhe Kamala Harris në zgjedhjet e ardhshme. /Insajderi.com