Mozzik dhe Getinjo kanë paguar më shumë se 80 mijë euro për veshjet e videoklipit të ri

Mozzik dhe Getinjo kanë paguar më shumë se 80 mijë euro për veshjet e videoklipit të ri

Dy vëllezërit nga Ferizaji, Mozzik dhe Getinjo janë prej artistëve më aktiv dhe më të suksesshëm të industrisë së muzikës për momentin, njofton Insajderi.

Projketi i tyre “El Chapo” që doli para pak kohësh u bë shpejt prej më të pëlqyerve të publkut dhe ka arritur një numër të madh të shikueshmërisë.

Për projektin në flalë vëllezërit vendosën të sjellin dy këngë dhe një mori kostumesh ekstravagante, që morën poashtu vëmendjen e publikut.

Një llogari e quajtur Shqipe.Closet në Instagram ka vendosur të publikojë se sa kanë kushtuar rrobat e përdorura në këtë videoklip dhe shuma është marramendëse.

Sipas llogarisë në fjalë Getinjo shpenzoi 49.674 euro, kurse Mozzik rreth 37.702 euro, duke kapur kështu së bashku shifrën prej 80 mijë eurosh./Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by S.C (shqipcloset) (@shqip.closet)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by S.C (shqipcloset) (@shqip.closet)