Mozzik -Kurtit: A e prune naj ‘bumbunjer’ babo?

Mozzik -Kurtit: A e prune naj ‘bumbunjer’ babo?

Pas disa takimeve radhazi që kishte kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, është kthyer në Kosovë, shkruan Insajderi.

Qëndrimi i tij në Greqi, Francë dhe Belgjikë u komentua gjatë në media këto ditë.

Kjo ndonëse u lidhe edhe me periudhën e helmimit të qytetarëve nga uji në Deçan.

Në një formë tallëse për kryeministrin Kurti e ka shprehur edhe reperi Mozzik përmes një komenti të bërë në rrjete sociale.

“A e prune naj BUmBunjer o Babo”, është komenti tallës që Mozzik ka zgjedhur ta bëjë ndaj kryeministrit të vendit.

Kujtojmë se Mozzik ka shprehur hapur gjithmonë mbështetjen e tij të madhe për Kadri Veselin./Insajderi.com