Mozzik me mesazh thumbues: Faleminderit arsimtarit të muzikës që ma kishte lënë njësh në klasën e tetë

Mozzik me mesazh thumbues: Faleminderit arsimtarit të muzikës që ma kishte lënë njësh në klasën e tetë

Është një nga  reprët më të komentuar  në botën e shoubizzit, kjo për shkak të punës profesionale dhe atë private.

Mozzik ka shënuar një sukses të madh me këngën e fundit në  bashkëpunim me Taynën, dhe kjo ka bërë që ai të shkruaj disa fjalë thumbuese dhe inspiruese.

Me anë të një postimi, reperi ka treguar se kur ishte në klasën e tetë, arsimtari i muzikës e kishte vlerësaur me njësh, ndërsa tani ai ia rikujton atij se ku ka arritur pikërisht me muzikë.

Faleminderit Arsimtarit t’muzikes ma pat lon 1sh n’klas t’8 ..prej asaj dite krejt zar hahaha..numer #1 n’trends naper 9 vende t’botes me muzike 🤣#1SH #SHOKI #FAKTE
Faleminderit Popullit 🤝
Konga e re po shenon shifra 2ditë/5Milion klikime ❤️
“, ka shkruar ai.