Mozzik në ditëlindjen e dytë të Hanës

Mozzik në ditëlindjen e dytë të Hanës

Sot, Hana po feston ditëlindjen  e saj të dytë, me ç’rast Mozzik i dedikoi një postim në Instagram me fjalët më të bukura për vajzën e tij, njofton Insajderi.

Ai postoi një fotografi ku mban vogëlushen e tij ‘hopa’, duke reflektuar për momentin kur e pa për herë të parë dhe deri më sot, që Hana ka mbushur dy vjet.

“Urime datëlindja vajza ime e vogël Hana! Para dy vite isha tek dhoma e lindjes tënde , kur linde thash me vete mos po e shoh vetën të vogël. Zoti të dhashtë shëndet dashuri![sic]”, shkruan reperi.

Se sa shpejt ikën koha, në këtë periudhë dy vjeçare ku Mozzik pati hovin më të madh të suksesit si artist, e sheh vetëm në rritjen e Hanës.

“Ti je krenaria ime, ti je suksesi im, ti je gjithçka për mua në këtë jetë. Në rritjen e fëmijëve e sheh njeriu se sa shpejt ikën koha. Të don Baba yt”, përfudnon shkrimin reperi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MOZZIK (@mozzik)

Ai po ashtu ndau edhe dy fotografi të Hanës në Instastory.

Kujtojmë që Mozzik përfshiu në albumin e tij të ri “MozzArt” edhe një këngë dedikuar vajzës së tij të cilën mund ta dëgjoni duke klikuar në videon e mëposhtme. /Insajderi.com