Mozzikut nuk i intereson për karantinën, xhiron klipin e këngës më të re

Mozzikut nuk i intereson për karantinën, xhiron klipin e këngës më të re

Mozzik ka shfrytëzuar më së miri ditët e karantinës. Ai është gati të publikojë hitin e radhës.

Pak më parë, artisti i ka surprizuar të gjithë teksa ka zbuluar se së shpejti do të publikojë projektin më të ri muzikor.

Ai është i punuar nga vetë Mozzik dhe do të publikohet më 8 maj.