Mozzik tregon se kush është këngëtarja më e mirë – Nuk është Loredana

Mozzik tregon se kush është këngëtarja më e mirë – Nuk është Loredana

Mozzik duket se ende ka dashni për ish-kolegen e tij në labelin ‘On Records’.

Kida dhe Mozzik ishin ndër artistët e parë që gjetën suksesin me labelin e tyre të dikurshëm, On Records.

Dyshja kanë bashkëpunuar në shumë projekte, ndërsa kanë bërë edhe këngë bashkë.

Mirëpo, tani të dytë janë larguar nga ky label, duke ndjekur karrierën e tyre ndaras.

Megjithatë, Mozzik ende po vazhdon ta vlerësojë Kidën, madje duke thënë se ajo është ‘këngëtarja më e mirë në trojet shqiptare’.

Mozzik e ka thënë këtë duke iu përgjigjur një pyetjeje që i është bërë në Instagramin e tij nga një prej ndjekësve të tij.

Emisioni më i ri i showbizit po vjen: Follow për të mos ikur asgjë: Follow në Facebook: https://www.facebook.com/Review-101968204486657/

Një jetë tu prek n.tela. Koha kur Ermal Fejzullahu prekte n'tela, n'tela, n'tela si asnjo!

Një jetë tu prek n’tela. Koha kur Ermal Fejzullahu prekte n'tela, n'tela, n'tela si asnjo!

Gepostet von Review am Donnerstag, 19. September 2019