Mozzik zbulon se a është beqar

Mozzik zbulon se a është beqar

Tashmë e disa javë është kumtuar lajmi se Loredana dhe Mozzik janë ndarë.

Lajmi u konfirmua nga vete reperja e cila në Instagram tregoi se ata kanë tentuar sërish, por se nuk po arrijnë të kenë një marrëdhënie të shëndetshme.

Megjithatë, Lori shtoi se reperi ia dha dhuratën më të bukur në jetë, Hanën (vajzën e tyre) për të cilën flasin çdo ditë dhe mundohen ta rrisin bashkë.

Loredana dhe Mozzik

Por, ajo që i intereson fansave të tyre është se Mozzik a është beqar apo jo pas ndarjes nga ajo.

Në pyetjen se a është single, Mozzik dha një përgjigje:

“Jam Album!” (duke iu referuar fjalës “single” një këngë teke, ndërsa albumi mban disa “single” brenda), shkroi ai në publikimin në Instastory.

Në anën tjetër, para disa ditë dyshja kanë sjell këngë “Mit Mir”, e cila është pjesë e albumit të tyre./Insajderi.com