“Mund të riktheheni sërish bashkë”, Donaldi thyen heshtjen teksa flet për marrëdhënien me Borën

“Mund të riktheheni sërish bashkë”, Donaldi thyen heshtjen teksa flet për marrëdhënien me Borën

Moderatorja e njohur, Bora Zemani dhe aktori, Donal Veshaj ka tashmë disa muaj që ata janë ndarë, por pavarësisht ndarjes ata janë duke u përfolur në media për shkak të raportit të tyre.

Së fundi Donaldi është bërë pjesë e “Big Brother VIP” dhe aty nuk po heziton të tregoi detaje nga jeta e tij private.

Ishte gazetarja, Paloma ajo e cila i bëri pyetje për marrëdhënien me Borën si dhe cila ishte arsyeja e ndarjes mes tyre.

Moderatorja e njohur, Bora Zemani dhe aktori, Donal Veshaj

Ai tha se të dy kanë qenë xhelozë duke treguar që çdo herë e kanë mbështetur njëri-tjetrin.

I pyetur nëse do të këtë një ribashkim në mes të ish-çiftit ai nuk dha ndonjë përgjigje të qartë.

“Po nuk ta them dot, mbaroi intervista”, ka pohuar ai duke mos dashur që të deklarohet më shumë.

Moderatorja e njohur, Bora Zemani dhe aktori, Donal Veshaj

Biseda:

Paloma: As xhelozia?

Donaldi: Xhelozi mund të kemi pasur të dy.

Paloma: Ti e vuan tani?

Donaldi: Jo…tani jo.

Paloma: Dilnin lajme që Donaldi është shumë xheloz…

Donaldi: Jo, jo.

Paloma: Domethënë që është natyrë shumë posesive.

Donaldi: Për gjërat e mija po, siç kanë qenë edhe të tjerët xheloz (Bora)

Paloma: Po kush ishte kjo pjesa e posesivitetit që ty të bezdiste më shumë për shembull, domethënë ekspozimi i tepërt ose mungesa e vëmendjes?

Donaldi: Të gjitha gjërat bashkë, u bënë të gjitha gjërat bashkë.

Paloma: Ti doje më shumë vëmendje?

Donaldi: Ta thashë, dy gjela në një shtëpi. Unë kam qenë all in, non stop. Dhe ajo pjesë e mbështetjes ka qenë gjithmonë.

Paloma: Donald Veshaj dhe Bora Zemani mund të kthehen në vazhdimësi bashkë?

Donaldi: Po nuk ta them dot, mbaroi intervista.

Paloma: Flisni me mesazhe apo jo?

Donaldi: Mbaroi intervista, duke mos dashur të thotë asgjë më shumë./Insajderi.com