Muzika e Rita Orës nuk do të luhet nga DJ i radios për shkak të thyerjes së rregullave

Muzika e Rita Orës nuk do të luhet nga DJ i radios për shkak të thyerjes së rregullave

Muzika e Rita Ora nuk do të luhet më në Radio Exe, ka deklaruar prezantuesi Ben Clark.

Këngëtarja u detyrua të paguante një gjobë prej 10,000 £ për ngjarjen “e pafalshme” pasi ftoi disa nga miqtë e saj të shoëbizit në festën e saj të 30-vjetorit.

Pasi mori kritika nga shumë adhurues të zemëruar, Rita u detyrua të bënte një falje publike për festën e saj që ishte”nxitje të momentit”.

Por duket sikur prezantuesi i emisionit Radio Exe Mëngjesi Ben nuk është i gatshëm ta le me aq, dhe përkundrazi, njoftoi se dëgjuesit nuk do ta dëgjojnë më atë duke luajtur ndonjë nga muzikat e saj gjatë transmetimit.

Pasi luajti këngën e saj I Will Never Never You Down, Ben filloi të diskutonte veprimet e Ritës.

Prezantuesi i radios tha: “Nuk mund të flas për asnjë prezantues tjetër të Radio Exe, por që tani, për të ardhmen e parashikueshme, nuk do të luaj asnjë nga këngët e saj”./Insajderi.com

Mirror