Ndahen sërish Fero e Arbenita?

Ndahen sërish Fero e Arbenita?

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë ndër çiftet më të komentuara në mediat rozë.

Veprimet e tyre përcillen me shumë vëmendje edhe nga ndjekësit e tyre, të cilët së fundmi kanë vërejtur një detaj te çifti.

Fero dhe Arbenita nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Mjaftoi kjo që të aludohet se çifti i kanë prishur raportet edhe pse nuk është hera e parë që dyshja bëjnë një veprim të tillë.

Ndryshe, Fero dhe Arbenita janë bërë prindër për herë të parë në prill 2021. Ata kanë një vajzë që duhet Nina./Insajderi.com