Ndahet nga jeta artistja e njohur shqiptare

Ndahet nga jeta artistja e njohur shqiptare

Hueyda El Saied – artisja shqiptare, është ndarë nga jeta në moshë të re.

Ajo vuante nga një sëmundje e rëndë, raporton Insajderi.com

Kohë më parë ishte larguar nga vendi.

Artistja shqiptare.

Në moshën 46 vjeçare ajo ndërroi jetë – ishte një personazh shumë i dashur për publikun.

Jetonte në Luksemburg dhe ishte  e martuar me Therry, vitin e kaluar. /Insajderi.com