Ndjekësit e “bombardojnë” Tean me kritika: “Bukuri artificiale, i fryve edhe ti…”

Ndjekësit e “bombardojnë” Tean me kritika: “Bukuri artificiale, i fryve edhe ti…”

Ish-konkurrentja e ”Për’puthen”, Tea Trifoni po vazhdon që ta mbajë publikun afër vetës edhe pas daljes nga emisioni.

Lidhjet dhe ndarjet që pati e bën personazh të famshëm dhe të përfolur në media.

Por, ajo tashmë ka gjetur edhe një mënyrë të re se si të fitoj vëmendje.

 

Disa javë më parë në mediat rozë u raportua se Tea ka bërë ndërhyrje plastike në gjoksin e saj, pas ndërhyrjes që kishte në trupin e saj duke humbur peshë.

 

Tea duket se është krenare me rritjen e gjoksit të saj me anë të operacionit dhe këtë është duke e shprehur përmes fotografive që po poston.

Në fotografitë e fundit që ka publikuar, ajo është siguruar që të vë në pah gjoksin e saj të fryrë.

Ndjekësit e saj e kanë kritikuar ashpër në seksionin e komenteve.

 

 

“Bukuri artificiale, i fryve edhe ti…”, “False”, ishin disa nga komentet në fotografi./Insajderi.com