Ndryshim drastik në pamje, shikoni si dukej Seldi Qalliu para famës

Ndryshim drastik në pamje, shikoni si dukej Seldi Qalliu para famës

Seldi Qalliu është një këngëtar shumë i njohur shqiptar, i cili është shumë i komentuar nga mediat shqiptar. Seldi është mjaft aktiv në profilin e tij në Instagram, ku së fundmi ka publikuar një foto nga fëmijëria e tij.

Në këtë foto, shihet Seldi kur ka qenë thjesht një fëmijë duke buzëqeshur para kamerës dhe me flokët me baluke.

Përbri kësaj fotoje, Seldi ka lajmëruar se do të sjellë një këngë të re. “Seldi junior dhe meqë ra llafi shumë shpejt kënga e re se lam nam u bë 1 vit pa nxjerr gjë”, ka shkruar Seldi përbri fotos.