Ndryshim drastika nga koha kur Arta Nitaj ishte maturante dhe tani

Ndryshim drastika nga koha kur Arta Nitaj ishte maturante dhe tani

Modelja dhe aktorja, Arta Nitaj është çdo herë cak i mediave rozë për jetën e saj, shkruan Insajderi.

Se fundi ajo ka qenë pre e një krahasimi që i është bërë asaj gjatë kohës që ka qenë maturantë dhe tani.

Ndryshimi i madh në pamje nga bërë të aludohet për ndërhyrje në pamjen e saj.

Bukuroshja nga Peja, asnjeherë nuk ka pranuar ndonje ndërhyrje përveq buzëve.

Por, fotografitë e publikuara tregojnë për një Artë krejt tjetër, jo këtë që jemi mesuar ta shohim.

Kujtojmë që Arta ka kohë që nuk e kemi parë në ekran dhe nuk dihet për ndonjë plan të saj./Insajderi.com