Ndyshimin e fundit në pamje Dua Lipa e bëri për fansat e saj

Ndyshimin e fundit në pamje Dua Lipa e bëri për fansat e saj

Ajo që Dua Lipa ka bërë shumë këtë vit, është ndryshimi i stileve dhe ngjyrave të flokëve.

Këngëtarja debutoi me një ndryshim madhor të flokëve për herë të tretë këtë vit  – por kësaj here këtë zgjodhën fansat e saj, njofton Insajderi.

Të martën, më 14 korrik, Lipa postoi një fotografi të saj me flokë kafe të errët në Instagram me pyetjen “a duhet ta kthej atë?” Vetëm dy ditë më vonë, vendimi u mor.

View this post on Instagram

should I bring her back?

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Më 16 korrik, Lipa zbuloi përmes Instagram se flokët e saj tani ishin një kafe të errët. “E kërkuar nga fansat”, shkruan ajo nën katër fotografitë që tregojnë pamjen e saj të re në apartamentin e saj në New York City.

View this post on Instagram

back by popular demand 💁🏻‍♀️

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Tani, pyetja jonë e vetme është: Sa kohë do të mbajë këngëtarja këtë ngjyrë të flokëve? Ajo është e njohur të bëjë ndryshime të shpejta, kështu që është e vështirë të thuhet. Vetëm muajin e kaluar ajo shkoi në të kuqe të ndritshme dhe para kësaj, në rozë. /Insajderi.com